8
ofert
Kamila Kania

doradca ds. nieruchomości

nieruchomoscifeldman@o2.pl

536 439 199

zostaw wiadomość
3,17 zł/m2 cena: 3 800 zł

Udostępnij ofertę

Opis nieruchomości

Tarnowskie Góry ul. Zagórska - działka usługowa do wynajęcia

Do zaoferowania posiadamy działkę o powierzchni około 1200 m2 usytuowaną bezpośrednio przy ul. Zagórskiej w Tarnowskich Górach.
Miejsce idealne pod komis samochodowy, magazyny, skład materiałów budowlanych, ogrodnictwo, mobilny punkt gastronomiczny.

Szczegóły oferty:
  • Powierzchnia: ok. 1200 m2

  • Media: woda, prąd, gaz, kanalizacja dostępne przy działce

  • Lokalizacja: ul. Zagórska Tarnowskie Góry (Rybna/Strzybnica) 

  • Cena najmu: 3.800 zł/miesiąc + VAT

  • Przeznaczenie (MPZP): 1SR-U – teren usługowy

  • Zostało wydane prawomocne pozwolenie na budowę pawilonu o powierzchni 120m2

  • Dojazd: bezpośredni zjazd z drogi publicznej

    Po więcej informacji oraz w celu umówienie się na prezentację zapraszamy do kontakt
    u !

Kontakt: Kamila Kania tel. 536-439-199

Nota prawna

Opis oferty zawarty na stronie internetowej sporządzany jest na podstawie oględzin nieruchomości oraz informacji uzyskanych od właściciela, może podlegać aktualizacji i nie stanowi oferty określonej w art. 66 i następnych K.C.

Szczegóły

Symbol oferty FLD-GW-6529
Powierzchnia 1 200,00 m²
Przeznaczenie działki inwestycyjna, KOMERCYJNA