nowa oferta
mieszkanie na wynajem - Tarnowskie Góry, Osada Jana

Tarnowskie Góry, Osada Jana
mieszkanie na wynajem

FLD-MW-6527

  Tarnowskie Góry ul. Miodowa  - umeblowane mieszkanie o wysokim standardzie do wynajęcia. Do zaoferowania posiadamy pięknie wyremontowane mieszkanie o powierzchni 25 m.kw. usytuowane na 6 piętrze w 10 piętrowym bloku. Blok jest ocieplony i ma wykonaną elewację. Drzwi ...

Powierzchnia
26,00 m2
Piętro
6
Cena za m2
57,69 zł
cena 1 500
mieszkanie na wynajem - Tarnowskie Góry, Osada Jana

Świerklaniec, Nowe Chechło
mieszkanie na wynajem

FLD-MW-6510

Zalew Nakło Chechło - Apartament 50 m² z jacuzzi, tarasem i ogrodem  Do wynajęcia komfortowy apartament o powierzchni 50 m², położony w spokojnej, zielonej okolicy lasu i zalewu – idealny dla osób ceniących ciszę, naturę i wysoki standard. Układ i wyposażenie: salon ...

Powierzchnia
50,00 m2
Piętro
parter
Pokoje
4 pokoje
Cena za m2
53,80 zł
cena 2 690
mieszkanie na wynajem - Świerklaniec, Nowe Chechło

Świerklaniec, Nowe Chechło
mieszkanie na wynajem

FLD-MW-6509

Zalew Nakło Chechło - dwupoziomowy apartament  40 m² z ogrodem, miejscem parkingowym przy lesie Do wynajęcia komfortowy apartament o powierzchni 40 m² na 1 piętrze z niezależnym wejściem , położony w spokojnej, zielonej okolicy lasu i zalewu – idealny dla osób ceniących ...

Powierzchnia
40,00 m2
Piętro
1
Pokoje
2 pokoje
Cena za m2
49,75 zł
cena 1 990
mieszkanie na wynajem - Świerklaniec, Nowe Chechło

Świerklaniec, Nowe Chechło
mieszkanie na wynajem

FLD-MW-6508

Zalew Nakło - Chechło -Apartament 40 m² z tarasem i ogrodem do wynajęcia. Do wynajęcia komfortowy apartament o powierzchni 40 m² usytuowany na parterze, położony w spokojnej, zielonej okolicy lasu i zalewu – idealny dla osób ceniących ciszę, naturę i wysoki standard Układ ...

Powierzchnia
40,00 m2
Piętro
parter
Pokoje
2 pokoje
Cena za m2
57,25 zł
cena 2 290
mieszkanie na wynajem - Świerklaniec, Nowe Chechło

Świerklaniec, Nakło
mieszkanie na wynajem

FLD-MW-6504

Apartament 40 m² z tarasem i ogrodem – okolica lasu i zalewu Nakło Chechło Do wynajęcia komfortowy apartament o powierzchni 40 m² usytuowany na parterze, położony w spokojnej, zielonej okolicy lasu i zalewu – idealny dla osób ceniących ciszę, naturę i wysoki standard. Układ ...

Powierzchnia
40,00 m2
Piętro
parter
Pokoje
2 pokoje
Cena za m2
57,25 zł
cena 2 290
mieszkanie na wynajem - Świerklaniec, Nakło

Zabrze, Centrum
mieszkanie na wynajem

FLD-MW-6478

Zabrze ulica Damrota - umeblowane mieszkanie 50 m.kw. do wynajęcia. Oferujemy do wynajęcia komfortowe, dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 50 m², zlokalizowane w spokojnej, zielonej części Zabrza usytuowane na ostatnim piętrze trzypiętrowego bloku. Przed blokiem ...

Powierzchnia
47,98 m2
Piętro
3
Pokoje
2 pokoje
Cena za m2
31,26 zł
cena 1 500
mieszkanie na wynajem - Zabrze, Centrum
Kryteria wyszukiwania

rozumiem