nowa oferta
mieszkanie na sprzedaż - Tarnowskie Góry, Przyjaźń

Tarnowskie Góry, Przyjaźń
mieszkanie na sprzedaż

FLD-MS-6530

Na sprzedaż przestronne 2-pokojowe mieszkanie z balkonem – Tarnowskie Góry, Osiedle Przyjaźń Lokalizacja: Tarnowskie Góry – Osiedle Przyjaźń Cena: 315 000 zł Powierzchnia: 49,6 m² Liczba pokoi: 2 Piętro: parter Opis nieruchomości Na sprzedaż przestronne i funkcjonalne ...

Powierzchnia
49,60 m2
Piętro
parter
Pokoje
2 pokoje
Cena za m2
6 350,81 zł
cena 315 000
mieszkanie na sprzedaż - Tarnowskie Góry, Przyjaźń
oferta na wyłączność
mieszkanie na sprzedaż - Bytom, Centrum

Bytom, Centrum
mieszkanie na sprzedaż

FLD-MS-6526

BYTOM / APARTAMENTY Z DUSZĄ - apartament na 1 piętrze na sprzedaż OFERTA TYLKO W NASZYM BIURZE / Do zaoferowania posiadamy przestronny apartament o powierzchni 69 m kw. usytuowany na pierwszym piętrze nowo aranżowanych "APARTAMENTÓW Z DUSZĄ" w Centrum Bytomia ...

Powierzchnia
69,00 m2
Piętro
1
Pokoje
3 pokoje
Cena za m2
4 637,68 zł
cena 320 000
mieszkanie na sprzedaż - Bytom, Centrum

Zabrze
mieszkanie na sprzedaż

FLD-MS-6524

Przestronne 3-pokojowe mieszkanie z balkonem | Zabrze ul. Wolności 530C – Zaborze Lokalizacja: Zabrze, dzielnica Zaborze Cena: 360000zł Powierzchnia: 63,50 m² Liczba pokoi: 3 Piętro: 4 / 4 Opis nieruchomości Na sprzedaż przestronne i funkcjonalne mieszkanie 3-pokojowe ...

Powierzchnia
63,50 m2
Piętro
4
Pokoje
3 pokoje
Cena za m2
5 669,29 zł
cena 360 000
mieszkanie na sprzedaż - Zabrze
video
mieszkanie na sprzedaż - Tarnowskie Góry

Tarnowskie Góry
mieszkanie na sprzedaż

FLD-MS-6518

Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie – Tarnowskie Góry, ul. Korczaka Oferujemy na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 46 m², zlokalizowane na 3. piętrze w 4-piętrowym budynku w spokojnej i dobrze skomunikowanej części Tarnowskich Gór. Najważniejsze informacje: ...

Powierzchnia
46,00 m2
Piętro
3
Pokoje
2 pokoje
Cena za m2
5 847,83 zł
cena 269 000
mieszkanie na sprzedaż - Tarnowskie Góry
video
mieszkanie na sprzedaż - Miasteczko Śląskie

Miasteczko Śląskie
mieszkanie na sprzedaż

FLD-MS-6515

Nowoczesne mieszkanie 25 m² | Miasteczko Śląskie | ul. Srebrna | 3. piętro | miejsce parkingowe REZERWACJA Na sprzedaż funkcjonalne i w pełni umeblowane mieszkanie o powierzchni 25 m², zlokalizowane w Miasteczku Śląskim przy ul. Srebrnej, na 3. piętrze w 4-piętrowym ...

Powierzchnia
25,00 m2
Piętro
3
Pokoje
1 pokój
Cena za m2
7 400,00 zł
cena 185 000
mieszkanie na sprzedaż - Miasteczko Śląskie
video
mieszkanie na sprzedaż - Czeladź

Czeladź
mieszkanie na sprzedaż

FLD-MS-6513

Czeladź ul. Betonowa -  mieszkanie na sprzedaż Na sprzedaż funkcjonalne, narożne mieszkanie o powierzchni 44,68 m², zlokalizowane w Czeladź przy ul. Betonowej, na 1 piętrze w kameralnym, niskim bloku (parter + 2 piętra). Do lokalu przynależy przestronna piwnica ...

Powierzchnia
52,61 m2
Piętro
1
Pokoje
2 pokoje
Cena za m2
3 799,66 zł
cena 199 900
mieszkanie na sprzedaż - Czeladź
Kryteria wyszukiwania

rozumiem