oferta na wyłączność
53
ofert
Halina Feldmann

Właściciel firmy/ Pośrednik w obrocie nieruchomościami/ Zarządca nieruchomości

Licencja: 22646

nieruchomoscifeldmann@o2.pl

604 944 458

zostaw wiadomość
198,34 zł/m2 cena: 59 900 zł

Udostępnij ofertę

Opis nieruchomości

Tarnowskie Góry ROD Florian - na sprzedaż: ogródek działkowy z domkiem letniskowym

Stan prawny: użytkowanie w ramach ROD – przeniesienie prawa do działki zgodnie z regulaminem
PZD.
Z przyjemnością prezentujemy ofertę sprzedaży urokliwego ogródka działkowego z domkiem letniskowym, położonego w malowniczej okolicy, idealnego do wypoczynku lub jako miejsce na weekendowe wytchnienie od codziennego zgiełku.

Działka znajduje się w cichej i spokojnej okolicy, w bliskim sąsiedztwie natury, co sprawia, że jest to doskonałe miejsce na relaks. Szybki dostęp do miasta (ok.5 minut samochodem).
Powierzchnia działki:
302 m.kw. – przestronny ogród z licznymi nasadzeniami, idealny do uprawy roślin czy hodowli małych zwierząt.

Domek letniskowy:

Powierzchnia: 20 m.kw.
generalny remont maj/czerwiec 2025 rok (dach, posadzki, wykładziny, nowe meble w kuchni)
W pełni wyposażona kuchnia 5,11 m.kw.,sypialnia 5,3 m.kw., , wc z pralni 2 m.kw., prysznic 1 m.kw., pomieszczenie gospodarcze 2,36 m.kw., weranda.

Prąd, woda.
Kamera zewnętrzna.

Dodatkowe atuty:

Duża przestrzeń ogrodowa z możliwością zagospodarowania
Dobre połączenie z miastem.
Cisza, spokój, bliskość natury.

Zapraszamy do zakupu.

 
Kontakt: Halina Feldmann tel. 604 944 458

Nota prawna

Opis oferty zawarty na stronie internetowej sporządzany jest na podstawie oględzin nieruchomości oraz informacji uzyskanych od właściciela, może podlegać aktualizacji i nie stanowi oferty określonej w art. 66 i następnych K.C.

Szczegóły

Symbol oferty FLD-GS-6473
Powierzchnia 302,00 m²

PLN

Uwaga: mogą wystąpić dodatkowe opłaty za założenie księgi wieczystej oraz ustanowienie hipoteki.

Napisz do nas

Proszę wypełnić to pole
Proszę wypełnić to pole
Proszę wypełnić to pole
Proszę wypełnić to pole
Trwa wysyłanie...