oferta na wyłączność
5
ofert
Katarzyna Zdebel

Doradca ds.nieruchomości

nieruchomoscifeldmann@o2.pl

517 613 504

zostaw wiadomość
159,33 zł/m2 cena: 210 000 zł

Udostępnij ofertę

Opis nieruchomości

DZIAŁKA BUDOWLANA + UDZIAŁ W DRODZE - BRYNEK Osiedle "Pod dębami"

Wyjątkowe miejsce na ziemi - w otoczeniu lasów! 

Na sprzedaż działka budowlana o powierzchni 1318 m², położona w malowniczej i spokojnej okolicy – BRYNEK. Teren płaski, w kształcie zbliżonym do prostokąta, idealny jako działka pod budowę wymarzonego domu w otulinie lasów.

Dodatkowe informacje:

  • Dojazd do działek drogą utwardzoną GMINNĄ - ul.Zakładową , następnie drogą prywatną.
  •  
  • Udział w drodze W CENIE
  •  
  • Prąd, woda i gaz - bezpośrednio w drodze przy działce
  • Teren nieogrodzony

Cena działki wraz z udziałem w drodze: 210 000 zł

Dobra lokalizacja – szybki dojazd do Tworoga, Tarnowskich Gór, Pyskowic, Gliwic a także do Lublińca, blisko natury, z dala od miejskiego zgiełku.

ZAPRASZAMY DO OBEJRZENIA PREZENTACJI FILMOWEJ OFEROWANEJ NIERUCHOMOŚCI DOSTĘPNEJ W OGŁOSZENIU. - okolica naprawdę robi wrażenie

Zapraszam do kontaktu i prezentacji działki. 

Kontakt: Katarzyna Zdebel tel. 517 613 504

Nota prawna

Opis oferty zawarty na stronie internetowej sporządzany jest na podstawie oględzin nieruchomości oraz informacji uzyskanych od właściciela, może podlegać aktualizacji i nie stanowi oferty określonej w art. 66 i następnych K.C.

Szczegóły

Symbol oferty FLD-GS-6535
Powierzchnia 1 318,00 m²
Przeznaczenie działki budowlana
Standard
Wymiary działki 45.5x29 m

PLN

Uwaga: mogą wystąpić dodatkowe opłaty za założenie księgi wieczystej oraz ustanowienie hipoteki.

Tworóg, Brynek
działka na sprzedaż

FLD-GS-6076

GMINA TWORÓG / BRYNEK ul.Wspólna  -  działki budowlane na sprzedaż. OFERTA TYLKO W NASZYM BIURZE Do zaoferowania posiadamy działki budowlane o powierzchni 1185 m.kw. oraz 1194 m.kw., czyli o łącznej powierzchni 2379 m.kw. Istnieje możliwość zakupu działek razem ...

Powierzchnia
1 185,00 m2
Cena za m2
142,53 zł
cena 168 900