Tarnowskie Góry
mieszkanie na sprzedaż

FLD-MS-6385

TARNOWSKIE GÓRY UL.BEMA - umeblowane mieszkanie na 2 piętrze w bloku na sprzedaż OFERTA TYLKO W NASZYM BIURZE Do zaoferowania posiadamy mieszkanie o powierzchni 30,50 m.kw. usytuowane na drugim piętrze w bloku. Blok jest ocieplony i ma wykonaną elewację. Drzwi ...

Powierzchnia
30,50 m2
Piętro
2
Pokoje
1 pokój
Cena za m2
8 819,67 zł
cena 269 000
mieszkanie na sprzedaż - Tarnowskie Góry

Tarnowskie Góry
mieszkanie na sprzedaż

FLD-MS-6324

TARNOWSKIE GÓRY -   nowy apartament z ogródkiem i miejscami parkingowymi na sprzedaż. POZOSTAŁY DWA OSTATNIE APARTAMENTY Do zaoferowania posiadamy słoneczny, przestronny apartament o powierzchni 61,01 m2 w stanie deweloperskim. Dojazd drogą asfaltową. Na parterze ...

Powierzchnia
61,00 m2
Piętro
parter
Pokoje
4 pokoje
Cena za m2
8 180,33 zł
cena 499 000
mieszkanie na sprzedaż - Tarnowskie Góry

Zbrosławice, Wieszowa
mieszkanie na sprzedaż

FLD-MS-6297

Na sprzedaż: Trzypokojowe mieszkanie z balkonem i ogródkiem – Wieszowa / Gmina Zbrosławice REZERWACJA Cena: 299 000 zł Lokalizacja: Wieszowa, ul. Robotnicza 11 Powierzchnia: 78,5 m² Liczba pokoi: 3 Opis nieruchomości: Oferujemy Państwu przestronne ...

Powierzchnia
78,50 m2
Piętro
1
Pokoje
3 pokoje
Cena za m2
3 808,92 zł
cena 299 000
mieszkanie na sprzedaż - Zbrosławice, Wieszowa

Tarnowskie Góry, Osada Jana
mieszkanie na sprzedaż

FLD-MS-6203

TARNOWSKIE GÓRY / OSADA JANA ul. Kolorowa  - umeblowane dwupokojowe mieszkanie na sprzedaż. x możliwość wynajmu mieszkania do końca 2026 roku Do zaoferowania posiadamy kompletnie umeblowane i wyposażone mieszkanie o powierzchni 38 m.kw. usytuowane na trzecim piętrze ...

Powierzchnia
38,00 m2
Piętro
3
Pokoje
2 pokoje
Cena za m2
7 605,26 zł
cena 289 000
mieszkanie na sprzedaż - Tarnowskie Góry, Osada Jana

Bytom, Stroszek
mieszkanie na sprzedaż

FLD-MS-6202

BYTOM / STROSZEK ul.Tysiąclecia   -  dwupokojowe mieszkanie z balkonem po remoncie na sprzedaż. OFERTA TYLKO W NASZYM BIURZE BEZ PROWIZJI  Do zaoferowania posiadamy dwupokojowe mieszkanie z balkonem o powierzchni 45,11 m.kw. usytuowane na czwartym piętrze czteropiętrowego ...

Powierzchnia
45,11 m2
Piętro
4
Pokoje
2 pokoje
Cena za m2
5 963,20 zł
cena 269 000
mieszkanie na sprzedaż - Bytom, Stroszek

Bytom, Centrum
mieszkanie na sprzedaż

FLD-MS-6045

BYTOM/  CENTRUM -  mieszkanie z balkonem 147 m.kw. na sprzedaż (możliwość wyodrębnienia dwóch mieszkań - 4 pokoje, dwa przedpokoje, 3 łazienki, kuchnia lub aranżacji mieszkania dla dużej rodziny. OFERTA TYLKO W NASZYM BIURZE  1821 zł./m.kw. Do zaoferowania posiadamy  ...

Powierzchnia
147,70 m2
Piętro
2
Pokoje
3 pokoje
Cena za m2
1 821,26 zł
cena 269 000
mieszkanie na sprzedaż - Bytom, Centrum
Kryteria wyszukiwania

rozumiem