video
mieszkanie na sprzedaż - Tarnowskie Góry

Tarnowskie Góry
mieszkanie na sprzedaż

FLD-MS-6511

Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie – Tarnowskie Góry, Stare Tarnowice, ul. Morcinka Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży mieszkania zlokalizowanego w jednej z najbardziej cenionych dzielnic Tarnowskie Góry – Starych Tarnowicach, przy ul. Morcinka. To idealna ...

Powierzchnia
51,02 m2
Piętro
3
Pokoje
2 pokoje
Cena za m2
5 850,65 zł
cena 298 500
mieszkanie na sprzedaż - Tarnowskie Góry
video
mieszkanie na sprzedaż - Tarnowskie Góry

Tarnowskie Góry
mieszkanie na sprzedaż

FLD-MS-6506

 Tarnowskie Góry ulica Tysiąclecia -  mieszkanie do remontu na sprzedaż. Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 45 m² w samym centrum miasta. Nieruchomość znajduje się na 3. piętrze w ocieplonym bloku po termomodernizacji. Mieszkanie stanowi doskonałą propozycję ...

Powierzchnia
45,00 m2
Piętro
3
Pokoje
2 pokoje
Cena za m2
4 200,00 zł
cena 189 000
mieszkanie na sprzedaż - Tarnowskie Góry
oferta na wyłączność
mieszkanie na sprzedaż - Bytom, Miechowice

Bytom, Miechowice
mieszkanie na sprzedaż

FLD-MS-6505

Przestronne 3-pokojowe mieszkanie z balkonem – Bytom, Miechowice, ul. Felińskiego Na sprzedaż oferujemy funkcjonalne i przestronne mieszkanie o powierzchni 63,10 m², zlokalizowane w spokojnej i zielonej części Bytomia – Miechowice, ul. Felińskiego. Mieszkanie ...

Powierzchnia
63,10 m2
Piętro
3
Pokoje
3 pokoje
Cena za m2
6 006,34 zł
cena 379 000
mieszkanie na sprzedaż - Bytom, Miechowice

Włochy
mieszkanie na sprzedaż

FLD-MS-6489

WŁOCHY /SAN LUCIDO -  gotowe do zamieszkania mieszkania na sprzedaż. Na sprzedaż atrakcyjne mieszkanie w malowniczym San Lucido, w sercu słonecznej Kalabrii. Lokalizacja łączy bliskość Morza Tyrreńskiego z urokiem spokojnego, włoskiego miasteczka pełnego restauracji, ...

Powierzchnia
45,00 m2
Piętro
1
Pokoje
2 pokoje
Cena za m2
7 087,16 zł
cena 318 922
mieszkanie na sprzedaż - Włochy

Włochy
mieszkanie na sprzedaż

FLD-MS-6487

Włochy Torremezzo di Falconara Albanese, prowincja Cosenza, Kalabria – apartament z widokiem na morze Tyreńskie  Do zaoferowania posiadamy apartament o powierzchni 120 m.kw. usytuowany na drugim piętrze trzypiętrowego budynku.  Układ pomieszczeń: Strefa dzienna ...

Powierzchnia
120,00 m2
Piętro
2
Pokoje
3 pokoje
Cena za m2
4 958,33 zł
cena 595 000
mieszkanie na sprzedaż - Włochy

Włochy
mieszkanie na sprzedaż

FLD-MS-6485

Włochy /ACQUAPPESA/ region Kalabria -  apartament 110 m.kw. usytuowany 20 metrów od morza Do zaoferowanie posiadamy przestrony apartament usytuowany na parterze, w odległości tylko 20 metrów od morza.  - częściowo wyremontowany  - podpiwniczony, piwnica do remontu Region ...

Powierzchnia
110,00 m2
Piętro
parter
Pokoje
4 pokoje
Cena za m2
5 081,82 zł
cena 559 000
mieszkanie na sprzedaż - Włochy
Kryteria wyszukiwania

rozumiem