oferta na wyłączność
mieszkanie na sprzedaż - Bytom, Miechowice

Bytom, Miechowice
mieszkanie na sprzedaż

FLD-MS-6505

Przestronne 3-pokojowe mieszkanie z balkonem – Bytom, Miechowice, ul. Felińskiego Na sprzedaż oferujemy funkcjonalne i przestronne mieszkanie o powierzchni 63,10 m², zlokalizowane w spokojnej i zielonej części Bytomia – Miechowice, ul. Felińskiego. Mieszkanie ...

Powierzchnia
63,10 m2
Piętro
3
Pokoje
3 pokoje
Cena za m2
6 006,34 zł
cena 379 000
mieszkanie na sprzedaż - Bytom, Miechowice

Świerklaniec, Nakło
mieszkanie na wynajem

FLD-MW-6504

Apartament 40 m² z tarasem i ogrodem – okolica lasu i zalewu Nakło Chechło Do wynajęcia komfortowy apartament o powierzchni 40 m² usytuowany na parterze, położony w spokojnej, zielonej okolicy lasu i zalewu – idealny dla osób ceniących ciszę, naturę i wysoki standard. Układ ...

Powierzchnia
40,00 m2
Piętro
parter
Pokoje
2 pokoje
Cena za m2
57,25 zł
cena 2 290
mieszkanie na wynajem - Świerklaniec, Nakło

Włochy
mieszkanie na sprzedaż

FLD-MS-6489

WŁOCHY /SAN LUCIDO -  gotowe do zamieszkania mieszkania na sprzedaż. Na sprzedaż atrakcyjne mieszkanie w malowniczym San Lucido, w sercu słonecznej Kalabrii. Lokalizacja łączy bliskość Morza Tyrreńskiego z urokiem spokojnego, włoskiego miasteczka pełnego restauracji, ...

Powierzchnia
45,00 m2
Piętro
1
Pokoje
2 pokoje
Cena za m2
7 087,16 zł
cena 318 922
mieszkanie na sprzedaż - Włochy

Włochy
mieszkanie na sprzedaż

FLD-MS-6487

Włochy Torremezzo di Falconara Albanese, prowincja Cosenza, Kalabria – apartament z widokiem na morze Tyreńskie  Do zaoferowania posiadamy apartament o powierzchni 120 m.kw. usytuowany na drugim piętrze trzypiętrowego budynku.  Układ pomieszczeń: Strefa dzienna ...

Powierzchnia
120,00 m2
Piętro
2
Pokoje
3 pokoje
Cena za m2
4 958,33 zł
cena 595 000
mieszkanie na sprzedaż - Włochy

Włochy
mieszkanie na sprzedaż

FLD-MS-6485

Włochy /ACQUAPPESA/ region Kalabria -  apartament 110 m.kw. usytuowany 20 metrów od morza Do zaoferowanie posiadamy przestrony apartament usytuowany na parterze, w odległości tylko 20 metrów od morza.  - częściowo wyremontowany  - podpiwniczony, piwnica do remontu Region ...

Powierzchnia
110,00 m2
Piętro
parter
Pokoje
4 pokoje
Cena za m2
5 081,82 zł
cena 559 000
mieszkanie na sprzedaż - Włochy

Zabrze, Centrum
mieszkanie na wynajem

FLD-MW-6478

Zabrze ulica Damrota - umeblowane mieszkanie 50 m.kw. do wynajęcia. Oferujemy do wynajęcia komfortowe, dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 50 m², zlokalizowane w spokojnej, zielonej części Zabrza usytuowane na ostatnim piętrze trzypiętrowego bloku. Przed blokiem ...

Powierzchnia
47,98 m2
Piętro
3
Pokoje
2 pokoje
Cena za m2
31,26 zł
cena 1 500
mieszkanie na wynajem - Zabrze, Centrum
Kryteria wyszukiwania

rozumiem