Zbrosławice, Ziemięcice
działka na sprzedaż

FLD-GS-6472

Atrakcyjna działka budowlana- 808 m²okolice Gliwic i Zabrza Na sprzedaż atrakcyjna działka budowlana o powierzchni 808 m², położona w spokojnej części Ziemięcic w niedalekiej odległości od Gliwic i Zabrza. Zgodnie z MPZP działka oznaczona jest symbolem 111MNU teren mieszkaniowy o niskiej intensywności zabudowy. Wypis z planu miejscowego dopuszcza budowę domu bezpośrednio w granicy działki lub w odległości nie mniejszej niż 1,5 metra. To ogromny atut, który pozwala na swobodne usytuowanie budynku i w pełni niweluje problem "wąskiej działki". Działka ma kształt prostokąta.  WYMIARY: Długość 52 m. Szerokość 16 m. Dojazd do działki oświetloną drogą gminą asfaltową. MEDIA: Woda, prąd, gaz, kanalizacja, światłowód w drodze tuż przy działce. OKOLICA:  ...

Powierzchnia
808,00 m2
Cena za m2
325,00 zł
cena 262 600
działka na sprzedaż - Zbrosławice, Ziemięcice
video
działka na sprzedaż - Tarnowskie Góry, Pniowiec

Tarnowskie Góry, Pniowiec
działka na sprzedaż

FLD-GS-6471

Działka budowlana 658 m² – Pniowiec, w sąsiedztwie lasu Na sprzedaż atrakcyjna działka budowlana o powierzchni 658 m², położona w spokojnej i zielonej dzielnicy Pniowiec. Nieruchomość znajduje się w bezpośrednim sąsiedztwie lasu, co zapewnia ciszę, prywatność oraz ...

Powierzchnia
658,00 m2
Cena za m2
280,40 zł
cena 184 500
działka na sprzedaż - Tarnowskie Góry, Pniowiec

Tarnowskie Góry, Repty
działka na sprzedaż

FLD-GS-6463

DZIAŁKA ROLNA – REPTY ŚLĄSKIE – 3424 m² – 100 zł/m² Na sprzedaż działka rolna o powierzchni 3424 m², położona w malowniczej i spokojnej okolicy – Repty Śląskie, dzielnica Tarnowskich Gór. Teren płaski, w kształcie zbliżonym do prostokąta, idealny jako inwestycja lub ...

Powierzchnia
3 424,00 m2
Cena za m2
100,00 zł
cena 342 400
działka na sprzedaż - Tarnowskie Góry, Repty

Siewierz, Kuźnica Świętojańska
działka na sprzedaż

FLD-GS-6462

Powiat Będzin/Siewierz/Obręb Warężyn - działka budowlano - rolna na sprzedaż Do zaoferowania posiadamy działkę o  łącznej  powierzchni 7810 m.kw. z czego: 3000 m.kw. - symbol B, ŁIV ,RV 968 m.kw. - symbol ŁIV, RV 3842 m.kw. -  symbol B, ŁIV, RV Lokalizacja: ...

Powierzchnia
7 810,00 m2
Cena za m2
101,02 zł
cena 789 000
działka na sprzedaż - Siewierz, Kuźnica Świętojańska

Tarnowskie Góry
działka na sprzedaż

FLD-GS-6460

    Ogródek działkowy  w Tarnowskich Górach przy ulicy Opolskiej Dla poszukujących idealnego miejsca na relaks i odpoczynek wśród zieleni, gdzie cisza i spokój mamy atrakcyjną ofertę! Ogródek działkowy z domkiem gospodarczym z możliwością adaptacji na domek letniskowy ...

Powierzchnia
410,00 m2
Cena za m2
95,12 zł
cena 39 000
działka na sprzedaż - Tarnowskie Góry

Tarnowskie Góry
działka na sprzedaż

FLD-GS-6456

    Ogródek działkowy z murowanym domkiem w Tarnowskich Górach przy ulicy Opolskiej Dla poszukujących idealnego miejsca na relaks i odpoczynek wśród zieleni, gdzie cisza i spokój mamy atrakcyjną ofertę! Ogródek działkowy z murowanym domkiem w Tarnowskich Górach ...

Powierzchnia
820,00 m2
Cena za m2
132,93 zł
cena 109 000
działka na sprzedaż - Tarnowskie Góry
Kryteria wyszukiwania

rozumiem