nowa oferta
działka na wynajem - Tarnowskie Góry, Rybna

Tarnowskie Góry, Rybna
działka na wynajem

FLD-GW-6529

Tarnowskie Góry ul. Zagórska - działka usługowa do wynajęcia Do wynajęcia atrakcyjna działka usługowa o powierzchni ok. 1200 m², zlokalizowana bezpośrednio przy ul. Zagórskiej w Tarnowskich Górach (Rybna / Strzybnica). Szczegóły oferty: • powierzchnia działki: ok. ...

Powierzchnia
1 200,00 m2
Cena za m2
3,17 zł
cena 3 800
działka na wynajem - Tarnowskie Góry, Rybna

Tarnowskie Góry, Opatowice
działka na sprzedaż

FLD-GS-6525

 Działka inwestycyjna o pow. 13711m.kw Tarnowskich Górach przy DK11 (ul. Zagórska) Oferujemy do sprzedaży atrakcyjny teren inwestycyjny zlokalizowany w usługowej części Tarnowskich Gór, przy drodze krajowej DK11. Teren jest o ukształtowaniu płaskim, z dogodnym ...

Powierzchnia
13 711,00 m2
Cena za m2
209,98 zł
cena 2 879 000
działka na sprzedaż - Tarnowskie Góry, Opatowice
oferta na wyłączność
działka na sprzedaż - Kalety, Kuczów

Kalety, Kuczów
działka na sprzedaż

FLD-GS-6517

DZIAŁKA BUDOWLANA + LAS – KALETY - Kuczów  Wyjątkowe miejsce na ziemi!  Na sprzedaż działka budowlana o powierzchni 1167 m², położona w malowniczej i spokojnej okolicy – Kuczów, dzielnica Kalet. Teren płaski, w kształcie zbliżonym do prostokąta, idealny jako działka ...

Powierzchnia
3 247,00 m2
Cena za m2
70,83 zł
cena 230 000
działka na sprzedaż - Kalety, Kuczów

Świerklaniec
działka na sprzedaż

FLD-GS-6516

Działka budowlana na sprzedaż – Świerklaniec, ul. Radzionkowska Na sprzedaż działka budowlana o powierzchni 959 m², zlokalizowana w Świerklańcu przy ul. Radzionkowskiej, w spokojnej okolicy z zabudową jednorodzinną. Nieruchomość stanowi atrakcyjną propozycję dla osób ...

Powierzchnia
959,00 m2
Cena za m2
280,50 zł
cena 269 000
działka na sprzedaż - Świerklaniec

Mierzęcice, Przeczyce
działka na sprzedaż

FLD-GS-6514

POWIAT BĘDZIN/GMINA MIERZĘCICE/PRZECZYCE -  działka budowlana na sprzedaż. OFERTA TYLKO W NASZYM BIURZE Do zaoferowania posiadamy działkę o powierzchni 2651 m.kw. usytuowaną w Przeczycach przy ulicy Zielonej W sąsiedztwie działki niezabudowana i zabudowa ...

Powierzchnia
2 561,00 m2
Cena za m2
101,13 zł
cena 259 000
działka na sprzedaż - Mierzęcice, Przeczyce
oferta na wyłączność
działka na sprzedaż - Tarnowskie Góry

Tarnowskie Góry
działka na sprzedaż

FLD-GS-6473

Tarnowskie Góry ROD Florian - na sprzedaż: ogródek działkowy z domkiem letniskowym Stan prawny: użytkowanie w ramach ROD – przeniesienie prawa do działki zgodnie z regulaminem PZD. Z przyjemnością prezentujemy ofertę sprzedaży urokliwego ogródka działkowego z domkiem ...

Powierzchnia
302,00 m2
Cena za m2
198,34 zł
cena 59 900
działka na sprzedaż - Tarnowskie Góry
Kryteria wyszukiwania

rozumiem