Tarnowskie Góry
dom na sprzedaż

FLD-DS-6521

NOWOCZESNY DOM GOTOWY DO ZAMIESZKANIA – Tarnowskie Góry, ul. Małgorzaty Na sprzedaż wyjątkowy, nowoczesny dom w zabudowie szeregowej (segment skrajny) o powierzchni 169 m², usytuowany na przestronnej działce o powierzchni 600 m². Nieruchomość łączy komfort współczesnego ...

Powierzchnia
169,00 m2
Powierzchnia działki [m2]
600 m²
Pokoje
6 pokoi
Cena za m2
5 621,30 zł
cena 950 000
dom na sprzedaż - Tarnowskie Góry
video
dom na sprzedaż - Tarnowskie Góry

Tarnowskie Góry
dom na sprzedaż

FLD-DS-6520

 Tarnowskie Góry ul. Opatowicka - na sprzedaż: udział 1/2 w domu jednorodzinnym z dużą działką Informacja: sprzedawany jest udział 1/2 w nieruchomości, co oznacza, że kupujący staje się współwłaścicielem domu i działki (bez fizycznego podziału). W praktyce daje ...

Powierzchnia
124,50 m2
Powierzchnia działki [m2]
1 727 m²
Pokoje
3 pokoje
Cena za m2
3 815,26 zł
cena 475 000
dom na sprzedaż - Tarnowskie Góry
video
dom na sprzedaż - Bytom

Bytom
dom na sprzedaż

FLD-DS-6519

Komfortowy dom w prestiżowej, wyjątkowo spokojnej lokalizacji – Bytom, ul. Nickla Kupujący nie płaci prowizji | Cena: 1 799 000 zł Na sprzedaż oferujemy przestronny, wolnostojący dom jednorodzinny, położony w jednej z najbardziej cenionych i kameralnych części Bytom ...

Powierzchnia
263,20 m2
Powierzchnia działki [m2]
914 m²
Pokoje
5 pokoi
Cena za m2
6 835,11 zł
cena 1 799 000
dom na sprzedaż - Bytom

Hiszpania
dom na sprzedaż

FLD-DS-6503

PRZESTRONNY BLIŹNIAK NA PIERWSZEJ LINII POLA GOLFOWEGO Panoramiczne widoki Jacuzzi | Energia słoneczna LOKALIZACJA: ESTEPONA – ESTEPONA GOLF STYL ŻYCIA I LOKALIZACJA Witamy w Twoim wymarzonym domu w Estepona Golf – nowoczesnym, przestronnym i energooszczędnym ...

Powierzchnia
244,00 m2
Cena za m2
9 969,45 zł
cena 2 432 547
dom na sprzedaż - Hiszpania

Tarnowskie Góry
dom na sprzedaż

FLD-DS-6497

Tarnowskie Góry  - dom w zabudowie szeregowej z garażem i 4 sypialniami w stanie deweloperskim na sprzedaż. Na sprzedaż nowoczesny dom w zabudowie szeregowej w stanie deweloperskim, położony w świetnej lokalizacji, idealny dla rodzin poszukujących komfortu i funkcjonalnej ...

Powierzchnia
106,07 m2
Powierzchnia działki [m2]
190 m²
Cena za m2
6 505,14 zł
cena 690 000
dom na sprzedaż - Tarnowskie Góry

Tarnowskie Góry, Rybna
dom na sprzedaż

FLD-DS-6452

Tarnowskie Góry - nowa inwestycja szeregowych domów z garażem (salon i 4 sypialnie) Domy sprzedawane w stanie deweloperskim (możliwość zakupu w stanie  Kupujący nie płaci podatku PCC CENA SEGMENTU ZEWNĘTRZNEGO 760 000 zł., CENA SEGMENTU ŚRODKOWEGO 730 000 zł. Do ...

Powierzchnia
128,00 m2
Powierzchnia działki [m2]
190 m²
Cena za m2
5 703,12 zł
cena 730 000
dom na sprzedaż - Tarnowskie Góry, Rybna
Kryteria wyszukiwania

rozumiem