video
obiekt na sprzedaż - Tarnowskie Góry, Strzybnica

Tarnowskie Góry, Strzybnica
obiekt na sprzedaż

FLD-BS-6501

Tarnowskie Góry /Strzybnica - na sprzedaż unikatowy obiekt inwestycyjny w trakcie adaptacji stanowiący doskonałą lokatę kapitału w segmencie nieruchomości usługowych i medyczno-opiekuńczych. Nieruchomość posiada prawomocne pozwolenie na budowę (2021 r.) oraz zatwierdzony ...

Powierzchnia
609,00 m2
Powierzchnia działki [m2]
890 m²
Cena za m2
983,58 zł
cena 599 000
obiekt na sprzedaż - Tarnowskie Góry, Strzybnica

Tarnowskie Góry
dom na sprzedaż

FLD-DS-6497

Tarnowskie Góry  - dom w zabudowie szeregowej z garażem i 4 sypialniami w stanie deweloperskim na sprzedaż. Na sprzedaż nowoczesny dom w zabudowie szeregowej w stanie deweloperskim, położony w świetnej lokalizacji, idealny dla rodzin poszukujących komfortu i funkcjonalnej ...

Powierzchnia
106,07 m2
Powierzchnia działki [m2]
190 m²
Cena za m2
6 505,14 zł
cena 690 000
dom na sprzedaż - Tarnowskie Góry

lokal na sprzedaż

FLD-LS-6494

ZAKŁAD CUKIERNICZY NA SPRZEDAŻ - kompletnie wyposażony obiekt komercyjny gotowy do pracy (stali odbiorcy i klienci) Lokalizacja: Nakło Śląskie Powierzchnia całkowita: 190,21 m² Powierzchnia parteru: 97,80 m² Powierzchnia piwnicy: 92,41 m² Działka: 249 m² Kubatura ...

Powierzchnia
190,21 m2
Cena za m2
10 509,44 zł
cena 1 999 000
lokal na sprzedaż -

Włochy
mieszkanie na sprzedaż

FLD-MS-6489

WŁOCHY /SAN LUCIDO -  gotowe do zamieszkania mieszkania na sprzedaż. Na sprzedaż atrakcyjne mieszkanie w malowniczym San Lucido, w sercu słonecznej Kalabrii. Lokalizacja łączy bliskość Morza Tyrreńskiego z urokiem spokojnego, włoskiego miasteczka pełnego restauracji, ...

Powierzchnia
45,00 m2
Piętro
1
Pokoje
2 pokoje
Cena za m2
7 087,16 zł
cena 318 922
mieszkanie na sprzedaż - Włochy

Włochy
mieszkanie na sprzedaż

FLD-MS-6487

Włochy Torremezzo di Falconara Albanese, prowincja Cosenza, Kalabria – apartament z widokiem na morze Tyreńskie  Do zaoferowania posiadamy apartament o powierzchni 120 m.kw. usytuowany na drugim piętrze trzypiętrowego budynku.  Układ pomieszczeń: Strefa dzienna ...

Powierzchnia
120,00 m2
Piętro
2
Pokoje
3 pokoje
Cena za m2
4 958,33 zł
cena 595 000
mieszkanie na sprzedaż - Włochy

Włochy
mieszkanie na sprzedaż

FLD-MS-6485

Włochy /ACQUAPPESA/ region Kalabria -  apartament 110 m.kw. usytuowany 20 metrów od morza Do zaoferowanie posiadamy przestrony apartament usytuowany na parterze, w odległości tylko 20 metrów od morza.  - częściowo wyremontowany  - podpiwniczony, piwnica do remontu Region ...

Powierzchnia
110,00 m2
Piętro
parter
Pokoje
4 pokoje
Cena za m2
5 081,82 zł
cena 559 000
mieszkanie na sprzedaż - Włochy
Kryteria wyszukiwania

rozumiem